ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 2 پست ] 
نويسنده پيغام
 موضوع پست: نماز را به پادار...
پستارسال شده در: شنبه 28 اردیبهشت 1392, 5:53 am 
عضو رسمی
عضو رسمی
نماد کاربر
آفلاين
تاريخ عضويت:سه شنبه 20 فروردین 1392, 6:06 pm
تشکر کرده اید:
1396 مرتبه

محل تولد: یزد

جوانی نزد شیخ حسنعلی نخودکی اصفهانی امد وگفت سه قفل در زندگی ام وجود داردوسه کلید از شما می خواهم.قفل اول این است که دوست دارم یک ازدواج سالم داشته باشم .قفل دوم اینکه دوست دارم کارم برکت داشته باشد.قفل سوم اینکه دوست دارم عاقبت بخیر شوم.شیخ نخودکی فرمود برای قفل اول نمازت رااول وقت بخوان.برای قفل دوم نمازت رااول وقت بخوان .برای قفل سوم نمازت رااول وقت بخوان .جوان عرض کرد سه قفل بایک کلید........شیخ نخودکی فرمود...نماز اول وقت شاه کلید است.

مارااز دعا خیرتان فراموش نکنید

برگ های پاییزی
سرشار از شعور ِ درخت اند
و خاطرات ِ سه فصل را بر دوش می کشند
آرام قدم بگذار ....
بر چهره ی تکیده ی آن ها
این برگها حُرمت دارند..
درد ِ پاییز ،درد ِ " دانستن " است

بالا
 مشخصات  
کاربران زیر از شما کاربر محترم paeez به خاطر این پست تشکر کرده اند
m.ariaboy (شنبه 28 اردیبهشت 1392, 6:57 am), ariaazizi (شنبه 28 اردیبهشت 1392, 8:17 am), javad azizi (شنبه 28 اردیبهشت 1392, 12:45 pm), atabaki (شنبه 28 اردیبهشت 1392, 12:48 pm), hadi azizi (پنج شنبه 2 خرداد 1392, 7:59 am), hadi asheri (پنج شنبه 2 خرداد 1392, 8:13 am), farzam (پنج شنبه 2 خرداد 1392, 1:59 pm), mojtaba20 (پنج شنبه 2 خرداد 1392, 6:49 pm)
 موضوع پست: Re:خداوندوبنده اش...
پستارسال شده در: پنج شنبه 2 خرداد 1392, 7:07 am 
عضو رسمی
عضو رسمی
نماد کاربر
آفلاين
تاريخ عضويت:سه شنبه 20 فروردین 1392, 6:06 pm
تشکر کرده اید:
1396 مرتبه

محل تولد: یزد

خدا: بنده ي من نماز شب بخوان و آن يازده رکعت است.بنده: خدايا !خسته ام!نمي توانم.
خدا: بنده ي من، دو رکعت نماز شفع و يک رکعت نماز وتر بخوان.بنده: خدايا !خسته ام برايم مشکل است نيمه شب بيدار شوم.
خدا: بنده ي من قبل از خواب اين سه رکعت را بخوانبنده: خدايا سه رکعت زياد است
خدا: بنده ي من فقط يک رکعت نماز وتر بخوانبنده: خدايا !امروز خيلي خسته ام!آيا راه ديگري ندارد؟
خدا: بنده ي من قبل از خواب وضو بگير و رو به آسمان کن و بگو يا اللهبنده: خدايا!من در رختخواب هستم اگر بلند شوم خواب از سرم مي پرد!
خدا: بنده ي من همانجا که دراز کشيده اي تيمم کن و بگو يا اللهبنده: خدايا هوا سرد است!نمي توانم دستانم را از زير پتو در بياورم
خدا: بنده ي من در دلت بگو يا الله ما نماز شب برايت حساب مي کنيمبنده اعتنايي نمي کند و مي خوابد
خدا:ملائکه ي من! ببينيد من آنقدر ساده گرفته ام اما او خوابيده است چيزي به اذان صبح نمانده، او را بيدار کنيد دلم برايش تنگ شده است امشب با من حرف نزدهملائکه: خداوندا! دوباره او را بيدار کرديم ،اما باز خوابيد
خدا: ملائکه ي من در گوشش بگوييد پروردگارت منتظر توست
ملائکه: پروردگارا! باز هم بيدار نمي شود!
خدا: اذان صبح را مي گويند هنگام طلوع آفتاب است اي بنده ي من بيدار شو نماز صبحت قضا مي شود خورشيد از مشرق سر بر مي آوردملائکه:خداوندا نمي خواهي با او قهر کني؟
خدا: او جز من کسي را ندارد...شايد توبه کرد...بنده ی من تو به هنگامی که به نماز می ایستی من آنچنان گوش فرا میدهم که انگار همین یک بنده را دارم و تو چنان غافلی که گویا صد ها خدا داری.

برگ های پاییزی
سرشار از شعور ِ درخت اند
و خاطرات ِ سه فصل را بر دوش می کشند
آرام قدم بگذار ....
بر چهره ی تکیده ی آن ها
این برگها حُرمت دارند..
درد ِ پاییز ،درد ِ " دانستن " است

بالا
 مشخصات  
کاربران زیر از شما کاربر محترم paeez به خاطر این پست تشکر کرده اند
hadi asheri (پنج شنبه 2 خرداد 1392, 8:13 am), ariaazizi (پنج شنبه 2 خرداد 1392, 9:19 am), farzam (پنج شنبه 2 خرداد 1392, 1:59 pm), mojtaba20 (پنج شنبه 2 خرداد 1392, 6:48 pm)
نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  
ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 2 پست ] 

مباحث مرتبط
 مباحث   نويسنده   پاسخ ها   بازديدها   آخرين پست 
موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. این مدل نماز را باید بشکنی..

parisa

1

878

شنبه 18 آبان 1392, 3:52 am

MORTEZA GHARIBI نمایش آخرین ارسال

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. چگونگی خواندن نماز آیات

atabaki

0

1455

يکشنبه 12 آبان 1392, 1:39 pm

atabaki نمایش آخرین ارسال

چه کسي حاضر است ؟

كاربران آنلاين: bing [bot]

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد

جستجو براي:
انتقال به:  
News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list
MilajerdSoftwareGroup Powered by: M.S.G | base on: phpbb 3.0.12 | Persian translator: Maghsad
phpBB SEO