ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 4 پست ] 
نويسنده پيغام
 موضوع پست: علت كم آب اخير در شهر ميلاجرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پستارسال شده در: پنج شنبه 22 خرداد 1393, 3:02 pm 
عضو مهمان
عضو مهمان
نماد کاربر
آفلاين
تاريخ عضويت:چهارشنبه 21 خرداد 1393, 3:58 pm
تشکر کرده اید:
2 مرتبه

محل تولد: lميلاجرد

ميشه يكي از مسولين اداره آب درباره علت افت فشار يا قطع آب در بيشتر ساعات روز توضيح بدن؟؟؟

بالا
 مشخصات ارسال پيغام خصوصي E-mail  
کاربران زیر از شما کاربر محترم toosca به خاطر این پست تشکر کرده اند
مرتضى غرىبى (پنج شنبه 22 خرداد 1393, 4:08 pm), مرتضى غرىبى (پنج شنبه 22 خرداد 1393, 4:08 pm), javad azizi (پنج شنبه 22 خرداد 1393, 4:27 pm), maleki (پنج شنبه 22 خرداد 1393, 4:37 pm), aliazizi (يکشنبه 25 خرداد 1393, 10:40 am), atabaki (دوشنبه 26 خرداد 1393, 9:14 am)
 موضوع پست: Re: علت كم آب اخير در شهر ميلاجرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پستارسال شده در: پنج شنبه 22 خرداد 1393, 4:25 pm 
کاربر مفید
کاربر مفید
آفلاين
تاريخ عضويت:يکشنبه 20 شهریور 1390, 3:27 pm
تشکر کرده اید:
2717 مرتبه

محل تولد: اراک-میلاجرد

من که دیگه در اداره آب و فاضلاب کار نمیکنم ولی تا آنجایی که اطلاع دارم به علت باغچه های زیاد در میلاجرد و انشعاب های غیر مجاز با کمبود آب مواجه هستیم.

تو میتوانی نیایی....
ولی من...
نمی توانم منتظرت نباشم.

بالا
کاربران زیر از شما کاربر محترم javad azizi به خاطر این پست تشکر کرده اند
maleki (پنج شنبه 22 خرداد 1393, 4:37 pm), مرتضى غرىبى (جمعه 23 خرداد 1393, 7:39 am), aliazizi (يکشنبه 25 خرداد 1393, 10:40 am), atabaki (دوشنبه 26 خرداد 1393, 9:14 am), hadi.m (سه شنبه 27 خرداد 1393, 7:07 am)
پستارسال شده در: سه شنبه 27 خرداد 1393, 7:09 am 
عضو فعال
عضو فعال
نماد کاربر
آفلاين
تاريخ عضويت:جمعه 4 اسفند 1391, 12:39 pm
تشکر کرده اید:
2789 مرتبه

محل تولد: میلاجرد

آقای عزیزی درس میگن همش بخاطر باغچه هایی که تو منازل هست افت فشار داریم چرا تو ماههای سرد سال این افت فشار نیس

اکثرا هم انشعاب غیر مجاز دارن.نمیدونم چرا مسولین کاری نمیکنن

تنهاست از او ياد كنيم.

بالا
کاربران زیر از شما کاربر محترم hadi.m به خاطر این پست تشکر کرده اند
fardin (سه شنبه 27 خرداد 1393, 7:41 am), maleki (سه شنبه 27 خرداد 1393, 5:39 pm), مرتضى غرىبى (سه شنبه 27 خرداد 1393, 6:33 pm), atabaki (سه شنبه 10 تیر 1393, 1:42 pm)
پستارسال شده در: چهارشنبه 28 خرداد 1393, 7:31 am 
عضو مهمان
عضو مهمان
نماد کاربر
آفلاين
تاريخ عضويت:چهارشنبه 21 خرداد 1393, 3:58 pm
تشکر کرده اید:
2 مرتبه

محل تولد: lميلاجرد

من به اداره آب مراجعه كردم و با يكي از مسولين در اين مورد صحبت كردم ايشان گفتند علت اين كم آبي انشعاب غير مجاز است من جمله در محمد آباد و اينكه آنها براي قطع انشعاب غير مجاز اقدامي نميتوانند بكنند و مثل اينكه يكبار هم كه براي قطع انشعاب فردي مراجعه كرده اند از دست اداره آب به خاطر ورود غير قانوني شكايت كرده است و دقيقا اينگونه گفتند كه ما براي قطع انشعاب نميتوانيم چند فرد مسلح با خودمان ببريم و ايشان گفتند من ساكن ميلاجرد نيستم و چه ميلاجرد آب داشته باشد و نداشته باشد به حال من فرقي نميكند. پس چرا با ديگران درگير شوم.

در اينجا سه نكته وجوددارد اولا همشهريان گرامي توجه كنند كه استفاده از آب شرب براي زراعت كه باعث ميشود عده اي آب خوردن هم نداشته باشند;نه از لحاظ شرعي بلكه از لحاظ انساني كاري اشتباه است.

دوما اگر پرسنل اداره آب از لحاظ قانوني نميتوانند با اينمسئله برخورد كنند چرا انشعاب يك پيرزن را بعلت بدهي (خودم به شخصه مشاهده كردم) با صلابت تمام قطع ميكنند

. سوما مگر شوراي اسلامي شهر بخشداري وظيفه;نظارت بر ادارات دولتي را ندارند پس چرا كسي به امور آب رسيدگي نميكند اگر صد چاه هم در ميلاجرد حفر شود كفاف باغ هاي چند هكتاري داخل خانه ها را نخواهد داشت

درپايان پيشنهاد ميشود براي امور زراعي از آب فاضلاب استفاده گردد و يا اداره آب افرادي را كه در خانه باغداري ميكنند ملزم به خريد انشعاب كشاورزي با تعرفه گرانتر نمايند.

بالا
کاربران زیر از شما کاربر محترم toosca به خاطر این پست تشکر کرده اند
maleki (چهارشنبه 28 خرداد 1393, 10:31 am), mojtaba20 (پنج شنبه 29 خرداد 1393, 3:00 pm), atabaki (سه شنبه 10 تیر 1393, 1:42 pm)
نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  
ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 4 پست ] 

چه کسي حاضر است ؟

كاربران آنلاين: bing [bot]

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد

جستجو براي:
انتقال به:  
News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list
MilajerdSoftwareGroup Powered by: M.S.G | base on: phpbb 3.0.12 | Persian translator: Maghsad
phpBB SEO