ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 1 پست ] 
نويسنده پيغام
 موضوع پست: فلش و مموری
پستارسال شده در: پنج شنبه 13 بهمن 1390, 5:55 pm 
مدیر بخش میلاجرد
مدیر بخش میلاجرد
نماد کاربر
آفلاين
تاريخ عضويت:سه شنبه 28 دی 1389, 9:04 am
تشکر کرده اید:
1362 مرتبه

محل تولد: milajerd

فلش و مموری

تا به حال با خیلی فلش ها و مموری ها روبرو شدم که برخی خیلی سریع ویروس کشی می شدند و برخی با ری استارت کردن کامپیوتر ویروس کشی می شدند و یا با روش های خاص دیگر از بین می رفتند . اما گاهی فلش ها و مموری ها بودند که ویروس آنها از بین نمی رفت .
حالا بحث من این است :
هر فلش و مموری حافظه غیر فعالی دارد . یعنی اگر فلش ۲ گیگ باشد چیزی حدود ۲۰ تا ۸۰ مگای آن غیر فعال است .
این را هم می دانیم که وقتی مموری یا فلش به کامپیوتر وصل می شود مودم آن اتوماتیک نصب می شود .
حال بحث من این است : آیا همین حافظه غیر فعال مموری و فلش ها می تواند جایگاهی برای بقای ویروس ها باشد یا نه؟
اصلا این حافظه غیر فععال حجم حقیقی دارد یا نه ؟
در این حافظه غیر فعال ، در صورتی وجود حقیقی داشته باشد چه خبر است ؟
آیا فقط جایگاه همان مودم است که هنگام وصل به کامپیوتر ، فعال می شود تا ارتباط با کامپیوتر برقرار شود ؟ پس اگر این گونه است جایگاهی برای ویروس هم هست .
چرا که زمانی که مموری یا فلش را فرمت می کنیم ، این قسمت از فلش و مموری فرمت نمی شود

بالا
 مشخصات ارسال پيغام خصوصي E-mail  
کاربران زیر از شما کاربر محترم gharibi به خاطر این پست تشکر کرده اند
akbarabadi (پنج شنبه 13 بهمن 1390, 9:15 pm), asheri (جمعه 14 بهمن 1390, 9:02 am), atabaki (شنبه 15 بهمن 1390, 8:39 am), mohammadreza (يکشنبه 16 بهمن 1390, 6:24 am), aliazizi (پنج شنبه 23 آذر 1391, 5:59 am)
نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  
ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 1 پست ] 

چه کسي حاضر است ؟

كاربران آنلاين: بدون كاربران آنلاين

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد

جستجو براي:
انتقال به:  
News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list
MilajerdSoftwareGroup Powered by: M.S.G | base on: phpbb 3.0.12 | Persian translator: Maghsad
phpBB SEO