صفحه اصلی شهدا و جانبازان
شهدا و جانبازان شهر میلاجرد
shahid7.jpg

همیشه در تاریخ ملت‏ها روزهایی پیش می آید که بدون ایثار و فداکاری و دادن قربانیان، بسیاری از خطرات برطرف نمی شود، و اهداف بزرگ و مقدس محفوظ نمی ماند. این جا است که گروهی مؤمن و ایثارگر باید به میدان آیند و با نثار خون خود از آیین حق پاسداری کنند. در منطق اسلام به این گونه افراد "شهید" گفته می شود.
در اسلام کمتر کسی به پایه و عظمت شهید می رسد؛ شهیدانی که آگاهانه و با اخلاص نیت به سوی میدان نبرد حق و باطل رفته، و آخرین قطرات خون پاک خود را نثار می کنند.
شهر شهید پرور میلاجرد با تقدیم بیش از 65 شهید عزیز و گلگون کفن نقش بسزا و غیر قابل انکاری در هشت سال دفاع مقدس و جانانه از مرزهای عزیز کشورمان ایران ایفاء نمودند. و با نثار خون پاک خود درخت نوپای اسلام را آبیاری نموده و نگذاشتن حتی یک وجب از خاک میهن عزیز به دست دشمنان بیافتد . ملت قهرمان میلاجرد در زمان سختی ها و جنگ شجاعت و ایثار خود را به اثبات رسانیده اند و به فرمان امام شهیدان خمینی عزیز (ره) لبیک گفتند و از کوچک و بزرگ پیر و جوان در جبهه ها حاضر شدند و بر دشمنان تاختند و مطمئنا باز هم آماده ایم در صورت تهدید خاک ایران عزیز توسط دشمنان تا پای جان با آنها بجنگیم. و در راه حفظ وطن و خاک پاک ایران جان ناقابل خود را فدا کنیم.

 • شناسنامه شهداء   ( 55 مطالب )

  در این مجموعه شناسنامه شهدای عزیز شهر میلاجرد قرار میگیرد

 • شعر شهید   ( 4 مطالب )

  در این مجموعه شعر شهدای عزیز شهر میلاجرد قرار می گیرد

 • وصایای ماندگار   ( 35 مطالب )

  در این مجموعه وصیت نامه های شهیدان عزیز  شهر میلاجرد قرار می گیرد

 • روایت عشاق   ( 57 مطالب )

  در این مجموعه روایت شهدای عزیز میلاجرد قرار می گیرد

 • یادگاری از شهدا   ( 5 مطالب )

  در این مجموعه اسناد و مدارک مربوط به شهیدان عزیز  شهر میلاجرد قرار می گیرد

 • زندگینامه شهداء   ( 33 مطالب )

  در این مجموعه زندگینامه شهدای عزیز شهر میلاجرد قرار میگیرد