ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 1 پست ] 
نويسنده پيغام
 موضوع پست: دانلود کتاب صوتی وای اگر پرنده ای را بیازاری عرفان نظر آهاری
پستارسال شده در: شنبه 24 شهریور 1397, 1:07 pm 
عضو مهمان
عضو مهمان
نماد کاربر
آفلاين
تاريخ عضويت:دوشنبه 1 مرداد 1397, 7:28 am
پست ها :
7 پست
تشکر کرده اید:
0 مرتبه
تشکر شده:
1 مرتبه در 1 پست

محل تولد: iran

کتاب صوتی وای اگر پرنده ای را بیازاری یکی از آثار بسیار ارزشمند عرفان نظر آهاری نویسنده معاصر ایرانی است . این نویسنده معاصر با تاکید بر مفاهیمی از جمله دوستی با طبیعت، عواطف و احساسات درونی انسان و ارتباط با معبود نوشته هایی را به رشته تحریر در آورده است احساسات و عواطف بی نظیر این نویسنده در اثر بسیار ماندگار وی با نام وای اگر پرنده ای را بیازاری خود را به نمایش می گذارد. در این کتاب نویسنده از تمام هنر خود بهره برده تا به انسان بیاموزد که زندگی، جهان و تمام موهبت های آن ارزشمند و زیباست و با هدف ارزشمندی توسط خالق بوجود آمده است.


این کتاب بسیار زیبا با صدای خانم فریماه فقیر اللهی که یکی از گوینده های بسیار خوش صدای ایران است صوتی شده است. قطعا با شنیدن صدا زیبای این بانوی جوان ایرانی می توانید از نوشته های عرفان نظر آهاری لذت صد چندان ببرید. در زیر بخشی از این اثر زیبا برای شما آورده شده است.


این کتاب پیش کش می شود به تو و هر انسانی که طبیعت را عاشقانه پاس می دارد. سوگند به اسب و زیتون و ماه. خداوند گفت سوگند به اسبان دونده ای که نفس نفس می زنند. سوگند به اسبانی که به سم از سنگ آتش می جهانند. اسبان شنیدند و چنین شد که بی تاب شدند و چنین شد که دویدند، چنان که از سنگ آتش جهید. اسبان تا همیشه خواهند دوید، از اشتیاق آنکه خدا نامشان را برده است. خداوند گفت: سوگند به انجیر و سوگند به زیتون و زیتون و انجیر شنیدند و چنین شد که رسم روییدن پا گرفت و سبزی آغاز شد و چنین شد که دانه شکفتن آموخت و خاک رویاندن و چنین شد که انجیر جوانه زد و زیتون میوه داد.


خداوند گفت سوگند به آفتاب و روشنی اش، سوگند به ماه چون از پی آن برآید. سوگند به روز چون گیتی را روشن کند و سوگند به شب چون فروپوشد و سوگند به آسمان، سوگند به زمین. آنها شنیدند و چنین شد که آفتاب بالا آمد و ماه از پی اش. و چنین شد که روز روشن شد و فروپوشید و چنین شد که آسمان بالا بلند شد و زمین فروتن. و انسان بود و می دید که خداوند به اسب و به انجیر قسم می خورد. به ماه و به خورشید و به هر چیز بزرگ و به هر چیز کوچک . و آنگاه دانست که جهان معبدی مقدس است و هر چه در آن است متبرک و مبارک. پس انسان مومنانه رو به خدا ایستاد و تقدیس کرد اسب و زیتون و ماه را، آفتاب و انجیر و آسمان را.بالا
 مشخصات ارسال پيغام خصوصي E-mail  
نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  
ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 1 پست ] 


چه کسي حاضر است ؟

كاربران آنلاين: بدون كاربران آنلاين


شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد

جستجو براي:
انتقال به:  
cron
News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list
MilajerdSoftwareGroup Powered by: M.S.G | base on: phpbb 3.0.12 | Persian translator: Maghsad
phpBB SEO