ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 1 پست ] 
نويسنده پيغام
 موضوع پست: اس ام اس (جديد)
پستارسال شده در: دوشنبه 21 شهریور 1390, 3:47 pm 
عضو فعال
عضو فعال
نماد کاربر
آفلاين
تاريخ عضويت:شنبه 1 مرداد 1390, 1:42 pm
تشکر کرده اید:
511 مرتبه

محل تولد: ميلاجرد

♥ خدایا کلمه ى “خداحافظ” رو با همه ى مترادفاش که توى تمام زبان هاى دنیا هست، نابود کن…
♥ پسری یه دختری رو خیلی دوست داشت که توی یه سی دی فروشی کار می کرد. اما به دخترک در مورد عشقش هیچی نگفت. هر روز به اون فروشگاه می رفت و یک سی دی می خرید فقط بخاطر صحبت کردن با اون… بعد از یک ماه پسرک مرد… وقتی دخترک به خونه اون رفت و ازش خبر گرفت مادر پسرک گفت که او مرده و اون رو به اتاق پسر برد… دخترک دید که تمامی سی دی ها باز نشده… دخترک گریه کرد و گریه کرد تا مرد… می دونی چرا گریه می کرد؟ چون تمام نامه های عاشقانه اش رو توی جعبه سی دی می گذاشت و به پسرک می داد…
♥ اگه کسی رو دوست داری بهش بگو اندازه ی تمام بی وفایی های دنیا دوستت دارم… چون بی وفایی های دنیا تمومی نداره…
♥ خدایا آن که با من آشنا بود، دو روزی بود و زود ازم جدا شد… نمی دونم از اول بی وفا بود و یا نازش کشیدم بی وفا شد…
♥ روزگاریست شیطان فریاد می زند: آدم پیدا کنید سجده خواهم کرد…
♥ آدما بازی رو دوست دارن، اون تویی که انتخاب می کنی هم بازیشون باشی یا اسباب بازیشون…
♥ قصه ی روزگار اینه به هیچ کسی وفا نکن روی دلای آدما هرگز حسابی باز نکن…
♥ آن زمان که باید دوست بداریم کوتاهی می کنیم، آن زمان که دوستمان دارند لجبازی می کنیم و بعد… براى آنچه از دست رفته آه می کشیم…
♥ چه ساده درمیان خنده های دیگران با گریه های خود به دنیا می آییم و اذان درگوشمان می خوانند و چه ساده در میان گریه های دیگران از دنیا می رویم و نماز برایمان می خوانن و در این میان معمایی می سازیم به نام زندگی آن هم چقدر کوتاه: به فاصله بین اذان تا نماز…
♥ بی وفا باشی وفایت می کنند، با وفا باشی خیانت می کنند، مهربانی گرچه آئین خوشیست، مهربان باشی رهایت می کنند…
♥ هیچ وقت نگو رسیدم ته خط، اگر هم احساس کردى رسیدى ته خط، باز یادت بیار که معلم کلاس اولت مى گفت: نقطه سر خط…
♥ دلم براى کسى تنگ است که گمان مى کردم مى آید، مى ماند! و به تنهاییم پایان مى دهد… آمد؛ رفت و به زندگى ام پایان داد…
♥ همیشه مى گفتن از دل برود هر آنکه از دیده برفت… خیلى تلاش کردم که این جمله رو نقض کنم، خیلى دوست داشتم بگم این جورى نیست، داشتم دنباله پیدا کردن مدارک واسه نقض این جمله مى گشتم که دیدم خیلى وقته از دل رفتمو خودم نمى دونستم…
♥ چقدر سخته یکى رو با تمام وجودت دوست داشته باشى اما وانمود کنى که فراموشش کردى ولى یک لحظه هم از یادش غافل نمیشى…
♥ وقتى خدا مشکلت رو حل مى کنه به تواناییش ایمان دارى، ولى وقتى حل نمى کنه بدون که به تواناییت ایمان داره…
♥ همیشه وقتى مى خواستیم گوشى رو قطع کنیم با همدیگه تعارف مى کردیم! هیشکى نمى خواست قطع کنه! به همدیگه مى گفتیم اول تو قطع کن! حتى وقتى بعد از چند دقیقه بحث کردن آخر به این نتیجه مى رسیدیم که با هم قطع کنیم، هیچ وقت خدافظى نمى کردیم، آخه مى گفتیم از خدافظى بدمون میاد… اما نمى دونم توى آخرین تماسمون چرا یهویى انگار یکى گفت خداحافظ و گوشى بدون تعارف قطع شد…
مى دونید بعدش چى شد؟! مشترک مورد نظر واسه همیشه خاموش شد…
♥ خوش به حال آسمون هر وقت دلش بگیره مى باره… به کسى توجه نمى کنه، از کسى خجالت نمى کشه و این قدر مى باره تا آبى بشه، آفتابى بشه… کاش مى شد مثل آسمون بود، کاش مى شد وقتى دلت گرفت اون قدر ببارى تا بالاخره آفتابى شى، بعد هم انگار نه انگار که بارشى بوده… 

عاشق شده بود.
افتاد.شکست . زير باران پوسيد
آدم که نکشته بود .
عاشق شده بود]

بالا
 مشخصات ارسال پيغام خصوصي E-mail  
کاربران زیر از شما کاربر محترم mohammadreza به خاطر این پست تشکر کرده اند
maleki (دوشنبه 21 شهریور 1390, 4:15 pm), atabaki (سه شنبه 22 شهریور 1390, 4:28 am), akbarabadi (سه شنبه 22 شهریور 1390, 6:39 am)
نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  
ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 1 پست ] 

چه کسي حاضر است ؟

كاربران آنلاين: bing [bot]

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد

جستجو براي:
انتقال به:  
News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list
MilajerdSoftwareGroup Powered by: M.S.G | base on: phpbb 3.0.12 | Persian translator: Maghsad
phpBB SEO