ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 18 پست ]  برو به صفحه 1, 2  بعدي
نويسنده پيغام
 موضوع پست: تجدید نظر در انتخابات بعدی
پستارسال شده در: يکشنبه 7 اسفند 1390, 4:55 pm 
مدیر تالار
مدیر تالار
نماد کاربر
آفلاين
تاريخ عضويت:چهارشنبه 7 اردیبهشت 1390, 8:23 am
تشکر کرده اید:
14434 مرتبه

محل تولد: جهان هستی

با سلام و عرض ادب و احترام خدمت تمامی همشهریان عزیز شهر شهید پرور میلاجرد

به خوبی همه میدونیم که انتخابات نهمین دوره ی مجلس نزدیک است و نامزدهایی انتخاباتی در هر شهری حضور پیدا میکنند و نیز چه خوب است که از نامزدهای انتخاباتی سوال هایی در مورد شهر میلاجرد و برنامه های انها برای شهر پرسیده شود و از بین نامزدها اصلح ترین و نیز شخصی که هدفش  پیشرفت و ارتقای استان و چند کار مثبتی برای شهر میلاجرد انجام دهد را انتخاب کنیم.

با یکی از نامزدهای انتخاباتی صحبت میکردم "یکی از سوال هام این بود"و بهشون گفتم که شما برای شهر میلاجرد چه برنامه ای دارید و چگونه میخواید مشکلات میلاجرد رو حل کنید؟؟؟

در جوابم میدونید چی گفتن؟؟؟؟؟

فرمودن که:

آنچه بنده از مردمان خوب و فهیم میلاجرد شنیده ام چیری جز غیرت و سربلندی نبوده است مسلما شهر میلاجرد زمینه ارتقاء را داراست .و لازم است وحدت بین مردم بیشتر شود و در خصوص انتخاب شورای موجود تجدید نظر صورت بگیرد خیلی از موانع پیشرفت این شهر به نظر بنده نبود وحدت نظر بین شورای موجود است.

بنظرتون موقع آن نشده که ما هم اندیشه ای کنیم و در انتخابات شورای آینده تجدید نظر کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بنظرم دیگه همه فهمیدن که شوراهامون مشکل دارن.

آخه تا کی .......................

اما افسوس نه با دهان پر میتوان صحبت کرد و نه با دلی پر از درد!!!!

بالا
 مشخصات ارسال پيغام خصوصي E-mail  
کاربران زیر از شما کاربر محترم maleki به خاطر این پست تشکر کرده اند
akbarabadi (يکشنبه 7 اسفند 1390, 8:34 pm), zahra (يکشنبه 7 اسفند 1390, 9:29 pm), atabaki (دوشنبه 8 اسفند 1390, 4:12 am), mojtaba20 (دوشنبه 8 اسفند 1390, 3:49 pm), javad azizi (دوشنبه 8 اسفند 1390, 7:13 pm), parisa (چهارشنبه 22 آذر 1391, 9:46 pm)
 موضوع پست: Re: تجدید نظر در انتخابات بعدی
پستارسال شده در: يکشنبه 7 اسفند 1390, 9:33 pm 
کاربر کارآمد
کاربر کارآمد
نماد کاربر
آفلاين
تاريخ عضويت:جمعه 18 آذر 1390, 10:06 pm
تشکر کرده اید:
366 مرتبه

محل تولد: زیر آسمان خدا

نظرشون درباره شوراهای محترم درست بوده ولی

به نظر بنده همه نماینده ها و به خصوص ایشون فقط تا اسم برنامه های آیندشون  پیش میاد پای مشکلات

شوراها رو پیش میکشن....!!!!!

به نظر بنده این مساله هیچ ربطی به برنامه آینده ایشون نداره ...

با این که مدعی این هستن که به مشکلات دامن نمی زنن

ولی در عین حال وحدت نداشته مردم رو از بین میبرن و مشکلات رو گردن خود مردم عزیزمون میندازن تا کارهای نکرده خودشون رو توجیه کنن...

و به جای این که وعده هایی برای آباد سازی بدن از الان بستر سازی میکنن که بگن خودتون با خودتون مشکل دارید...برای همین ما نتونستیم کاری انجام بدیم...

به نظر شما ایشون جواب شما رو دادن یا فقط پیچوندن....؟؟؟؟؟

متاسفانه نمایندهای قبلی قول می دادن عمل نمی کردن نماینده های حاضر هیچ قولی نمیدن چه برسه به انجامش...

بالا
کاربران زیر از شما کاربر محترم zahra به خاطر این پست تشکر کرده اند
akbarabadi (يکشنبه 7 اسفند 1390, 10:26 pm), atabaki (دوشنبه 8 اسفند 1390, 4:12 am), maleki (دوشنبه 8 اسفند 1390, 5:32 am), mojtaba20 (دوشنبه 8 اسفند 1390, 3:50 pm), javad azizi (دوشنبه 8 اسفند 1390, 7:13 pm), parisa (شنبه 2 دی 1391, 8:14 pm)
پستارسال شده در: يکشنبه 7 اسفند 1390, 10:22 pm 
مدير انجمن بهبودي
مدير انجمن بهبودي
نماد کاربر
آفلاين
تاريخ عضويت:چهارشنبه 25 خرداد 1390, 10:53 am
تشکر کرده اید:
10882 مرتبه

محل تولد: ميلاجرد

من فکر میکنم که یک نمایند مجلس باید طرح وایده های جدید برای کل کشور داشته باشد چون هر کس که هر کاری انجام میدهد باید منافع کل را درنظر بگیرد مثلا چه کاری از یک نماینده برای شهر ما ساخته است در حالی که سیستم اجرای ما نماینده نیست مجریه این کارها انجام میدهد قانون گزاری در مجلس برای یک شهر خاص نیست که نماینده بتواند برای ما کاری انجام دهد واگر در بین شوراها اختلاف سلیقه وجود نداشته باشد باز هم دچار  بزرگترین مشکل هستیم چرا که ما پنج نفر با سلایق مختلف انتخاب میکنیم ولی این اختلاف سلیقه ها باید برای آبادانی شهر باشد  وباعث دوری ما از همدیگر نباشد تا بتوانیم اتحاد خود را حفظ کنیم مردم میلاجرد روحیه ایثار گرانه خوبی دارند باید این روحیه را هر روز قویتر کنیم تا برای کمک به همدیگر و ایثار از همدیگر سبقت بگیرند .ما نباید فرصت را برای دیگران ایجاد کنیم تا از آب گل آلود ماهی بگیرند بیایید همدیگر را دوست داشته باشیم و انرژی خود را صرف موارد منفی نکنیم تا انرژی لازم برای بهبودی شهرمان کسب کنیم .

همه با هم در پای صندوقهای رای برای آبادانی ایران عزیزمان

تصوير

بالا
کاربران زیر از شما کاربر محترم akbarabadi به خاطر این پست تشکر کرده اند
atabaki (دوشنبه 8 اسفند 1390, 4:13 am), maleki (دوشنبه 8 اسفند 1390, 5:31 am), mojtaba20 (دوشنبه 8 اسفند 1390, 3:51 pm), javad azizi (دوشنبه 8 اسفند 1390, 7:13 pm), parisa (چهارشنبه 22 آذر 1391, 9:47 pm)
پستارسال شده در: دوشنبه 8 اسفند 1390, 6:01 am 
مدیر تالار
مدیر تالار
نماد کاربر
آفلاين
تشکر کرده اید:
14434 مرتبه

در جواب خانم عزیزی باید بگم همونطوری که تو پست قبلی نوشته بودم  فقط یکی از سوال هام این بود. و نظرشون رو درباره ی شورا مطرح کردن. صحبت پیچوندن نبود ولی در واقع شورای شهر تاثیر بسزایی داره مثلا اگه بخوایم شورای یک بخشی رو در نظر بگیریم شورای خنجین هستش که فعالیت های ارزنده ای برای بخش داشته اند.

zahra نوشته است:

متاسفانه نمایندهای قبلی قول می دادن عمل نمی کردن نماینده های حاضر هیچ قولی نمیدن چه برسه به انجامش...

حرفتون رو درباره ی نماینده های قبلی قبول دارم منتهی بازم نمیدونم با چه رویی میان میلاجرد از مردم میخوان که بهشون رای بدن.

بهتر نیست به شخصی که دو دوره  نماینده بوده و کاری برای شهر انجام نداده رای ندیم؟؟؟؟؟

نماینده های فعلی نیز قول هایی دادن که مطرحشون میکنیم.

راستی ما به برنامه ها رای میدیم نه به حرف...........

در جواب دوست عزیزم جناب آقای اکبرآبادی نیز نظرم رو میگم:

با بعضی از نظراتتون کاملا موافقم ولی نماینده ای که برای یک شهر مثل اراک انتخاب میشود نقش بسزایی دارد.

پس این برنامه هایی که برای توسعه و آبادانی میدن چی میشه؟؟؟؟؟؟؟

نماینده ی فراهان در دوره ی قبلی را در نظر بگیرد "جناب آقای بهمن اخوان" برای فراهان کم کار نکردن.

بجز اینکه نماینده به قول خودتون طرح وایده های جدید برای کل کشور میده برای یه شهر هم کار میکنه.

در مورد انتخابات شورا هم حرفتون رو قبول دارم که پنج نفر با سلایق مختلف انتخاب میکنیم.

پس اگه شوراهامون متحد باشن و یه طرحی رو تایید کنن و دنبالش برن حتما جواب مثبت میگیرن و از نماینده هم درخواست هایی میشه داشت.

و البته نباید نصف خالی لیوان رو در نظر گرفت و بگیم که شوراهامون هیچ کاری برای شهر نکردن من با دوتا از شوراهامون ارتباط دارم و میدونم که دنبال چند کاری رفتن و حتی پیش رئیس جمهور برای رفع مشکلات شهر رفتن منتهی بنظرم با یه بار رفتن و یکی دو تن از شوراها رفتن به جواب مطلوب نرسه پس چه بهتر که 5 شورا با هم متحد باشن و دنبال کارهای شهر برن و نتیجه ی مطلوب حاصل بشه.

بالا
atabaki (دوشنبه 8 اسفند 1390, 6:47 am), akbarabadi (دوشنبه 8 اسفند 1390, 8:27 am), zahra (دوشنبه 8 اسفند 1390, 2:24 pm), mojtaba20 (دوشنبه 8 اسفند 1390, 3:53 pm), javad azizi (دوشنبه 8 اسفند 1390, 7:13 pm), parisa (چهارشنبه 22 آذر 1391, 9:49 pm)
پستارسال شده در: دوشنبه 8 اسفند 1390, 2:18 pm 
کاربر کارآمد
کاربر کارآمد
نماد کاربر
آفلاين
تشکر کرده اید:
366 مرتبه

جناب آقای ملکی شما درست می فرمایید که شوراها نقش به خصوصی رو تو پیشرفت شهر ایفا می کنن..

اما من ربط مشکلات شوراهای شهرمون رو با برنامه های آینده این نماینده متوجه نمیشم؟؟؟؟؟!!!!!!!

بالا
maleki (دوشنبه 8 اسفند 1390, 2:22 pm), atabaki (دوشنبه 8 اسفند 1390, 2:38 pm), akbarabadi (دوشنبه 8 اسفند 1390, 2:49 pm), mojtaba20 (دوشنبه 8 اسفند 1390, 3:53 pm), javad azizi (دوشنبه 8 اسفند 1390, 7:13 pm), mojtaba (يکشنبه 25 تیر 1391, 10:21 am), parisa (چهارشنبه 22 آذر 1391, 9:49 pm)
پستارسال شده در: دوشنبه 8 اسفند 1390, 2:32 pm 
مدیر تالار
مدیر تالار
نماد کاربر
آفلاين
تشکر کرده اید:
14434 مرتبه

یه سوال ازتون میپرسم تو چنین جایی میشه کار کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یه توصیه هم میکنم شهردارمون زمانی که جناب آقای الیاسی بود رو هم در نظر بگیرید.

ما در مورد مشکلات میلاجرد و برنامه ها صحبت کردیم.

maleki نوشته است:

با یکی از نامزدهای انتخاباتی صحبت میکردم "یکی از سوال هام این بود"و بهشون گفتم که شما برای شهر میلاجرد چه برنامه ای دارید و چگونه میخواید مشکلات میلاجرد رو حل کنید؟؟؟

نظر نماینده در مورد مشکلات میلاجرد بود و شوراهامون نیز یکی از اون مشکلات هستن.

برنامه هاشون رو هم بعد از نماز جمعه عنوان کرده بودن "منتهی در ستادشون."

و نیز برنامه های جناب آقای علی اسفندانی رو هم در همین پست قرار میدم.

بالا
atabaki (دوشنبه 8 اسفند 1390, 2:38 pm), akbarabadi (دوشنبه 8 اسفند 1390, 2:49 pm), javad azizi (دوشنبه 8 اسفند 1390, 7:12 pm), mojtaba (يکشنبه 25 تیر 1391, 10:21 am), parisa (چهارشنبه 22 آذر 1391, 9:50 pm)
پستارسال شده در: دوشنبه 8 اسفند 1390, 2:48 pm 
کاربر کارآمد
کاربر کارآمد
نماد کاربر
آفلاين
تشکر کرده اید:
366 مرتبه

درمورد سوالتون عرض کنم که به نظر من اگه کسی بخواد کاری انجام بده فکر نمی کنم این مشکلات دامنگیر باشن...

و درمورد شهردار به نظر بنده این که شهردار یکی از همشهریان خودمون باشه مسلما بهتره...

و نظرم اینه که به مرور زمان باید کارهای شهرمون رو خودمون در دست بگیریم هرچند در وحله اول شاید نتونیم خوب کار کنیم اما

به مرور زمان کارها درست میشه و

جا  داره این ضرب المثل رو هم اینجا ازش استفاده کنم که میگه:

برادر گوشت برادر رو میخوره ولی استخونش رو دور نمیندازه...

بالا
akbarabadi (دوشنبه 8 اسفند 1390, 2:48 pm), maleki (دوشنبه 8 اسفند 1390, 2:49 pm), mojtaba20 (دوشنبه 8 اسفند 1390, 3:54 pm), javad azizi (دوشنبه 8 اسفند 1390, 7:12 pm), mojtaba (يکشنبه 25 تیر 1391, 10:21 am), parisa (شنبه 2 دی 1391, 8:16 pm)
پستارسال شده در: دوشنبه 8 اسفند 1390, 3:04 pm 
مدیر تالار
مدیر تالار
نماد کاربر
آفلاين
تشکر کرده اید:
14434 مرتبه

با نظرتون کاملا مخالفم!!

دلیلش هم اینه که:

همانطور که قبلا گفته ام الان نیز یاد آور میشوم که :ما در شهر میلاجرد افراد تحصیل کرده ی و با سابقه ی خوبی داریم  که رشته شون مختص شهرداری هستش و یا افراد دیگه ای که در اداره جات مختلف سرکار هستن ما از این اشخاص به خوبی استفاده نمیکنیم.

شهردارمون مدرکش...................................

میدونید رئیس اداره ی راه و ترابری کمیجان هم مدرکش دیپلم هستش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من با بومی بودن اصلا مشکلی ندارم منتهی نظرم اینه که اگه هم میخواد بومی باشه باید از افراد تحصیل کرده و باسابقه ای استفاده بشه.

شهرمون تا کنون پیشرفت چندانی نداشته و ما هم بخوایم از افرادی استفاده کنیم که هیچ سابقه و تحصیلی ندارن و حتی ازشون چند سوال ساده هم بپرسی نتونن جواب بدن. این خودش یه مشکله.

شهردار شهر رو هم شورا انتخاب میکنه.

من با شهرداری و کارکنانش مشکلی ندارم منتهی فقط دوست دارم شهرم پیشرفت کنه و برام شاید زیاد هم مهم نباشه که چه شخصی اونجا کار میکنه فقط کار بلد باشه و برای پیشرفت شهر کار کنه.

گفتین به مرور زمان کارها درست میشه!!!!!!!!!!!!!!!

بابا زمان گذشته، میلاجرد پیشرفت نکرده. اگه ما بخوایم بازم صبر کنیم که شاید روستای خسروبیگ هم بیاد از میلاجرد پیشرفته تر بشه.

تا کی باید صبر کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ضرب المثل خوبی بود.

منتهی به نظرم بجا نبود.

دلم از این حرف ها پره......................

البته ببخشید که شما مخاطب قرار گرفتین.

در کمال احترام ازتون معذرت میخوام .................

بالا
javad azizi (دوشنبه 8 اسفند 1390, 7:12 pm), mojtaba (يکشنبه 25 تیر 1391, 10:21 am), mohammadreza (دوشنبه 26 تیر 1391, 7:33 am), parisa (چهارشنبه 22 آذر 1391, 9:53 pm)
پستارسال شده در: دوشنبه 8 اسفند 1390, 3:19 pm 
کاربر کارآمد
کاربر کارآمد
نماد کاربر
آفلاين
تشکر کرده اید:
366 مرتبه

من در مقایسه با جناب آقای الیاسی با شهردار حاضر عرض کردم...و الان هم باز رو حرف خودم هستم که

همشهری که یکم کم کار کنه نسبت به کسی که بومی نباشه و خوب کار کنه بهتره..

و اگه افراد باسابقه و نه فقط دارای مدرک  از همشهری های خودمون

برای جایگزین شهردار محترم باشه من مخالف نیستم و بسیار موافق این موضوع هستم...

اما نه اونقدر آزمون و خظا داشته باشیم که خود افرادی که به پستی گماشته میشن نتونن برنامه های بلند مدت خوبی داشته باشن..

و درمورد مدرک شهردار صحبت کردید تا اونجایی که من یادمه الان دانشجو هستند و فکر می کنم دانشجوی عمران....

خواهش می کنم مشکلی نداره...شما راحت باشید...

بالا
atabaki (دوشنبه 8 اسفند 1390, 3:23 pm), maleki (دوشنبه 8 اسفند 1390, 3:23 pm), mojtaba20 (دوشنبه 8 اسفند 1390, 3:56 pm), mojtaba (يکشنبه 25 تیر 1391, 10:21 am), mohammadreza (دوشنبه 26 تیر 1391, 7:31 am), parisa (چهارشنبه 22 آذر 1391, 9:54 pm)
پستارسال شده در: دوشنبه 8 اسفند 1390, 3:46 pm 
مدیر تالار
مدیر تالار
نماد کاربر
آفلاين
تشکر کرده اید:
14434 مرتبه

نظر شما قابل احترام ولی شاید نظر اکثریت اینطوری نباشه. چون دوست دارن شهرشون زود پیشرفت کنه.

مشکلاتش کم بشه. همانطور که گفتم با شهردار و کارکنان شهرداری مخالف نیستم.

منتهی دوست دارم در هر اداره ای افراد تحصیل کرده و باسابقه ای کار کنن.

در مورد دانشجو بودن شهردار هم مطلع هستم.

خانم عزیزی باید خدمتتون عرض کنم که من فقط شهرداری رو مد نظرم نیست.

همه قاعدتا دوست دارن که همشهریاشون در اداره جات و در  پست های مختلفی کار کنن و اگه زمانی به اشخاص مراجعه شد در کمال احترام باهاشون رفتار بشه و کارشون زودتر انجام بشه. در این موضوع که اصلا بحثی نیست.

یه نمونه ی دیگه رئیس دانشگاه پیام نور میلاجرد چه بهتر که اینم بومی باشه در این زمینه هم اشخاصی رو داریم که بتونن کار کنن.

در مورد جناب آقای الیاسی هم که یه مدت کوتاهی شهردار میلاجرد بودن باید بگیم که برای میلاجرد کم نکردن.

بالا
atabaki (دوشنبه 8 اسفند 1390, 3:53 pm), zahra (دوشنبه 8 اسفند 1390, 7:01 pm), javad azizi (دوشنبه 8 اسفند 1390, 7:11 pm), mojtaba (يکشنبه 25 تیر 1391, 10:21 am), mohammadreza (دوشنبه 26 تیر 1391, 7:30 am), parisa (چهارشنبه 22 آذر 1391, 9:56 pm)
نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  
ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 18 پست ]  برو به صفحه 1, 2  بعدي

مباحث مرتبط
 مباحث   نويسنده   پاسخ ها   بازديدها   آخرين پست 
موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. انتخابات شوراها

[ برو به صفحهبرو به صفحه: 1, 2, 3, 4, 5 ]

atabaki

42

1924

سه شنبه 3 اردیبهشت 1392, 3:28 am

atabaki نمایش آخرین ارسال

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. انتخابات شوراهای اسلامی

[ برو به صفحهبرو به صفحه: 1, 2 ]

atabaki

15

1468

دوشنبه 17 مهر 1391, 3:26 pm

javad نمایش آخرین ارسال

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. انتخابات شورای اسلامی شهر میلاجرد

[ برو به صفحهبرو به صفحه: 1, 2 ]

YAS110

15

1429

سه شنبه 5 دی 1391, 5:59 pm

javad نمایش آخرین ارسال

چه کسي حاضر است ؟

كاربران آنلاين: atabaki

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد

جستجو براي:
انتقال به:  
News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list
MilajerdSoftwareGroup Powered by: M.S.G | base on: phpbb 3.0.12 | Persian translator: Maghsad
phpBB SEO