ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 2 پست ] 
نويسنده پيغام
 موضوع پست: گلایه از تربیت بدنی شهرستان کمیجان
پستارسال شده در: پنج شنبه 16 خرداد 1392, 8:59 am 
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
نماد کاربر
آفلاين
تاريخ عضويت:دوشنبه 7 اسفند 1391, 7:45 am
تشکر کرده اید:
2851 مرتبه

محل تولد: Arak

با سلام و خسته نباشیدخدمت مدیریت تربیت بدنی شهرستان کمیجان

طی وضعیتی که جدیدا برای ورزش کاران میلاجرد پیش امده است و باعث افت علاقه نسبت به ورزش شده و اقدام به ترک ورزش را دارند،افزایش بیش از حد و سرسام اور کرایه ای که تازه برای سالن های فوتسال وضع کرده اید است و دیگر کسی قادر به ورزش کردن نیست.چون  در منطقه محروم با وضع غیر استاندارد بودن سالن و امکانات زیر صفرآن این قیمت منصفانه نیست.وقتی قیمت از 6000تومان به1000تومان و به صورت یک جا بالا برود انتظاری از ورزشکاران نداشته باشید که پای خود را در سالن های ورزشی بگذارند.هر چند به حال شما فرقی نمیکند که کسی ورزش کند یا نه!ولی خواهشی که از شما داریم و میخواهیم که سریعابه این امر رسیدگی کنید.واگر میخواهید این قیمت سر جای خود ثابت بماند حداقل امکاناتی برای سالن محیا کنید.سالن ریاست جمهوری با این حال که بهترین سالن ماست اما مواردی به چشم میخورد که خیلی بد و باعث تاسف میباشد.که یکی از این موارد نداشتن شیر اب برای دستشویی؟باور میکنید؟که دزدیده شدن شیر های اب به  بی خیالی و بی توجهی مسئول سالن بستگی دارد.لطفا برای تفریح هم که شده یک بار وضعیت سالن ها رو چک کنید.یا خودتان را جای ما بگذارید که قادر به یک ساعت ورزش کردن در ان محیط کثیف (که فکر کنم سالی یک بار برای نظافت اقدام میکنند) هستید یا نه؟

اینها حرفهای من و شامل تمامی فوتسالیست های میلاجرد میشود.که واقعا در حقشان داردظلم صورت گرفته است.  

بستری ام کن به حرم!!!

دوست دارم که مرخص نشوم تا آخر

بالا
 مشخصات ارسال پيغام خصوصي E-mail  
کاربران زیر از شما کاربر محترم hadi asheri به خاطر این پست تشکر کرده اند
maleki (پنج شنبه 16 خرداد 1392, 9:21 am), atabaki (پنج شنبه 16 خرداد 1392, 9:28 am)
 موضوع پست: Re: گلایه از تربیت بدنی شهرستان کمیجان
پستارسال شده در: پنج شنبه 16 خرداد 1392, 9:23 am 
مدیر تالار
مدیر تالار
نماد کاربر
آفلاين
تاريخ عضويت:چهارشنبه 7 اردیبهشت 1390, 8:23 am
تشکر کرده اید:
14441 مرتبه

محل تولد: جهان هستی

شکر خدا یه نمایندگی تربیت بدنی در شهر میلاجرد دایر گردیده و مسئول و کادر اونم آقای یوسفی هستش برای پیگیری میتونید به ایشون مراجعه کنید.

اما افسوس نه با دهان پر میتوان صحبت کرد و نه با دلی پر از درد!!!!

بالا
 مشخصات ارسال پيغام خصوصي E-mail  
کاربران زیر از شما کاربر محترم maleki به خاطر این پست تشکر کرده اند
atabaki (پنج شنبه 16 خرداد 1392, 9:28 am), atabaki (پنج شنبه 16 خرداد 1392, 9:28 am), memarmgh (پنج شنبه 16 خرداد 1392, 9:52 am), memarmgh (پنج شنبه 16 خرداد 1392, 9:52 am), hadi asheri (پنج شنبه 16 خرداد 1392, 10:55 am)
نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  
ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 2 پست ] 

مباحث مرتبط
 مباحث   نويسنده   پاسخ ها   بازديدها   آخرين پست 
موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. بازدید فرماندار شهرستان کمیجان از نمایندگی ثبت احوال بخش میلاجرد

jalali

0

581

يکشنبه 5 بهمن 1399, 1:31 pm

jalali نمایش آخرین ارسال

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. زخمهای بی تدبیری بر پرتردد ترین جاده شهرستان کمیجان+تصاویر

atabaki

0

969

پنج شنبه 9 اردیبهشت 1395, 9:55 am

atabaki نمایش آخرین ارسال

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. مشکلات جاده آهنگران به کمیجان و میلاجرد

atabaki

1

1207

دوشنبه 1 اسفند 1390, 11:31 am

akbarabadi نمایش آخرین ارسال

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. جاده کمیجان-میلاجرد در انتظار همت مسئولین

atabaki

5

1617

شنبه 20 اردیبهشت 1393, 8:15 am

jalali نمایش آخرین ارسال

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. بررسی مسائل و مشکلات شهر میلاجرد در شورای اداری شهرستان

atabaki

0

103

دوشنبه 19 تیر 1402, 3:36 am

atabaki نمایش آخرین ارسال

چه کسي حاضر است ؟

كاربران آنلاين: bing [bot]

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد

جستجو براي:
انتقال به:  
News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list
MilajerdSoftwareGroup Powered by: M.S.G | base on: phpbb 3.0.12 | Persian translator: Maghsad
phpBB SEO