ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 1 پست ] 
نويسنده پيغام
 موضوع پست: همه چیز درباره اقامت گرجستان
پستارسال شده در: سه شنبه 4 دی 1397, 12:12 pm 
عضو مهمان
عضو مهمان
نماد کاربر
آفلاين
تاريخ عضويت:سه شنبه 4 دی 1397, 11:24 am
پست ها :
6 پست
تشکر کرده اید:
0 مرتبه
تشکر شده:
2 مرتبه در 2 پست ها

محل تولد: تهران


قبل از این که به بررسی ثبت شرکت در گرجستان بپردازیم لازم است یاداوری کنیم همان طور که در مطلب اقامت گرجستان ذکر شد گرجستان در حال حاضر عضو ناظر اتحادیه اروپا می‌باشد و به همین دلیل نظر بسیاری از افراد را برای پیدا کردن روشی برای اخذ اقامت گرجستان از جمله ثبت شرکت در گرجستان به خود جلب کرده است. گرجستان به دلیل پشتیبانی از سمت دولت های اروپایی در واقع کشوری اروپایی محسوب می شود که داشتن امکاناتی نوین ، پایین بودن هزینه های زندگی و امنیت بالا از مزایای اقامت گرجستان است. البته باید گفت که پاسپورت گرجستان نیز از امتیاز و ارزش بالایی برخودار است چرا در حال حاضر رتبه چهل سوم را در بین سایر کشور ها دارد و همین ویژگی باعث متمایز شدن گرجستان با سایر کشور های اروپایی و کشورهای هم سطح این کشور می شود.
با در نظر گرفتن ویژگی ها و مزایایی که تا حال از گرجستان ذکر شد گرجستان کشوری توریستی محسوب می شود و روزانه بر طرفداران آن افزوده می شود . افراد زیادی با اهدافی همچون تحصیل , کار و زندگی تصمیم می گیرند به گرجستان مهاجرت کنند. شاید برای شما هم سوال باشد مزایای مهاجرت به گرجستان چیست؟ روش های مهاجرت به گرجستان چیست ؟ شرایط مهاجرت از طریق ثبت شرکت در گرجستان چگونه است؟وان جورجیان سعی دارد تا در این مقاله به تمامی سوالات شما پاسخ دهد و به طور کامل به بررسی راه های مهاجرت به گرجستان، ثبت شرکت در گرجستان و شرایط آن بپزدازد.
 دریافت اقامت با ثبت شرکت در گرجستان دریافت اقامت گرجستان روش ها و راه های بسیاری دارد که در این بخش میخواهیم به دریافت اقامت گرجستان از طریق ثبت شرکت در گرجستان صحبت کنیم . گرجستان هر روزه شاهد افراد بسیاری است که به دنبال اخذ اقامت و یا ثبت شرکت در گرجستان هستند. برای اخذ اقامت گرجستان با ثبت شرکت و راه اندازی کسب و کار و کار آفرینی در گرجستان اولین قدم اقدام برای ثبت شرکت در گرجستان است . فرقی نمی کند که هدف شما کسب و کار بزرگ باشد یا یک مارکت کوچک باید ابتدا شرکت خود را ثبت کنید.برای مهاجرت به گرجستان روش های مختلفی وجود دارد از جمله دریافت شهروندی گرجستان از طریق ثبت شرکت در گرجستان و در آخر دریافت ویزای کار در گرجستان می باشد. روش های دیگری مانند تحصیل در گرجستان ، شرایط مهاجرت به گرجستان از طریق سرمایه گذاری در گرجستان طریق خرید ملک در گرجستان نیز وجود دارد که افراد بنا به شرایط خود به یکی از روش ها برای اخذ اقامت اقدام می کنند.
مزایای ثبت شرکت در گرجستان ثبت شرکت در گرجستان دارای مزایای بسیار زیادی می باشد مانند افتتاح حساب بانکی بین المللی و اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در گرجستان . با ثبت شرکت در گرجستان و راه اندازی کسب و کار برای خود بدون این که کارمند باشید و به حقوقی کم اکتفا کنید ، به راحتی به طور مستقل کار کنید. دریافت اقامت از مزیت های مهم ثبت شرکت در گرجستان است البته راه های بسیاری برای اقامت و مهاجرت به گرجستان نیز وجود دارد که در دیگر مطالب به آن اشاره شده است.
یکی از راه های دریافت اقامت و مهاجرت به کشوری دیگر ، ثبت شرکت در کشور موردنظر است. برای مثال برای مهاجرت به یک کشور اروپایی باید برای سرمایه گذاری در آن کشور اقدام کنید. با ثبت شرکت می توانید با هزینه بسیار پایین تر و صرف زمان کمتر برای خود و اعضای خانواده اقامت آن کشور را دریافت کنید. در گرجستان نیز باید برای دریافت اقامت برای ثبت شرکت اقدام کنید . ثبت شرکت در گرجستان به راحتی قابل انجام است و صدور مجوزهای لازم برای ثبت شرکت خیلی سریع انجام خواهد شد اما به دلیل راه اندازی شرکت های صوری که هدفشان کسب و کار نیست باید برای اداره قامت گرجستان این موضوع که کسب و کار شما واقعی است به اثبات برسد. برای این که در روند ثبت شرکت در گرجستان با مشکلی مواجه نشوید قطعا نیاز به مشاوره و راهنمایی کاملی در این زمینه خواهید داشت . شرکت وان جورجیا اماده است تا با ارائه خدمات تخصصی در این زمینه تا انتهای مسیر همراه شما باشد.
دولت گرجستان با ساختن شرایط مناسب سرمایه گذاری برای سرمایه گذاران و تدوین فعالیتهای سرمایه گذاری و همچنین حفظ ساختارهای اقتصادی تمامی موجبات لازم را برای ثبت شرکت های خصوصی توسط سرمایه گذاران فراهم کرده است . سرمایه گذاری توسط افراد خارجی و دیگر کشورها در گرجستان به دلیل سیستم اقتصادی این کشور آزاد است در واقع اتباع کشورهای خارجی بر اموال منقول و غیر منقول حق مالکیت دارند و با ارائه اسناد معتبر ، انتقال ارز حاصل از فعالیت اقتصادی امکان پذیر است.
مزایای ثبت شرکت در گرجستانمزایای ثبت شرکت در گرجستان
یکی از بهترین روش های سرمایه گذاری در گرجستان ثبت شرکت در گرجستان می باشد. ثبت شرکت در گرجستان یک نوع سرمایه گذاری محسوب می شود و موضوع فعالیت شرکت ثبت شده را نامی که برای آن انتخاب می کنید ، مشخص می کند . امتیاز دریافت اقامت گرجستان و ثبت شرکت در گرجستان به هیچ شخص یا شرکتی تعلق داده نشده است و همین مزیت کمک می کند تا هر شخصی که قصد ثبت شرکت در گرجستان را دارد بتواند با راهنمایی و کمک یک مترجم اقدامات لازم را به درستی انجام دهد. اما نباید مدیریت مناسب و دقیق را در سرمایه گذاری و برنامه ریزی اقتصادی نادیده بگیرید. در این رابطه برای پیشبرد موفقیت آمیز مراحل کاری خود حضور یک مشاور و راهنمای حرفه ای همچون وان جورجیا نقش مهمی را ایفا می کند تا در چارچوب قوانین حقوقی ثبت شرکت در گرجستان را با موفقیت پشت سر بگذارید .ثبت شرکت در گرجستان با روش های مختلفی انجام می شود . رایج ترین روش ثبت شرکت در گرجستان، ثبت شرکت با مسؤلیت محدود است که پوشش دهنده طیف گسترده ای از تجارت و مشاغل می باشد. برای انجام فعالیت و ثبت شرکت در گرجستان شخص می تواند موضوع کسب و کار خود را غیر از مشاغل تولید و توزیع دارو طبق مجوز صادر شده برای وی ، انتخاب نماید و بدون هیچ مشکلی آن را ثبت و مشغول به فعالیت شود.ثبت شرکت در گرجستان کار سختی نیست اما با در نظر گرفتن جزئیات قانونی و حقوقی امور تجاری و اقتصادی ، برای آسان تر شدن انجام امور و دقت بیشتر ثبت شرکت در گرجستان سپردن این امور به افراد باتجربه و راهنمایی کارشناسان حرفه ای در انجام روند ثبت شرکت در گرجستان لازم است.
مراحل اداری ثبت شرکت در گرجستان ثبت شرکت در گرجستان یکی از رایج ترین راه های اخذ اقامت گرجستان است. بسیاری از افراد که برای ثبت شرکت در گرجستان اقدام می کنند و پس از ثبت شرکت می توانند درخواست اقامت گرجستان را ارائه و اقامت گرجستان را دریافت کنند. پس از یک سال فعالیت شرکت ثبت شده در گرجستان ، اقامت یک ساله به فرد تعلق خواهد گرفت و پس از فعالیت های بیشتر و طولانی تر شرکت فرد می تواند اقامت ۵ ساله گرجستان را نیز دریافت کند .
مراحل اداری ثبت شرکت در گرجستان به شرح زیر است : 
ترجمه و تایید محضری مدارکانتخاب نام شرکت و اختصاص ایمیل ارائه آدرس معتبرانتخاب مدیر شرکت و سهامدارانطراحی مهر و افتتاح حسابتنظیم اساسنامه پکیج های ثبت شرکت در گرجستان شرکت وان جورجیا با کارشناسان مجرب و سابقه بیست ساله در امور اقتصادی گرجستان و ثبت شرکت در گرجستان ، در تمامی مراحل سرمایه گذاری تا حصول به نتیجه مقبول و عالی در کنار شما خواهد بود.شرکت وان جورجیا خدمات ثبت شرکت در گرجستان را در قالب پکیج هایی که در ادامه شرح خواهیم داد به عزیزان متقاضی ارائه می دهد .
پکیج اول ثبت شرکت در گرجستانپکیج اول ثبت شرکت در گرجستان شامل فقط امور مربوط به ثبت در اداره ثبت شرکت های تفلیس و پرداخت هزینه های دولتی آن و راهنمایی های لازم می باشد .مدت زمان لازم برای انجام کار پکیج اول ثبت شرکت در گرجستان یک روز کاری است .توجه : روزهای کاری شامل تمام روزهای هفته از ساعت ۱۰ الی ۱۸ به جز روزهای شنبه و یکشنبه و روزهای تعطیلات رسمی گرجستان می باشد .اداره ثبت شرکت و تمامی ادارات دولتی گرجستان در روزاهای شنبه و یکشنبه هر هفته تعطیل هستند.
پکیج دوم ثبت شرکت در گرجستان پکیج دوم ثبت شرکت در گرجستان شامل موارد :
اخذ پروانه جنرال تریدینگاخذ کد مالیاتیاخذ مهر شرکتتنظیمات اساسنامه به دو زبان گرجی و انگلیسی ارائه آدرس دائمی و معتبر برای شرکتراهنمایی و مشاوره تخصصی در ارتباط با راه اندازی تجارت و کسب و کارمدت زمان لازم برای انجام کار پکیج دوم ثبت شرکت در گرجستان دو روز کاری است .
پکیج سوم ثبت شرکت در گرجستانموارد موجود در پکیج سوم ثبت شرکت در گرجستان :
دریافت پروانه جنرال تریدینگاخذ کد مالیاتیاخذ مهر شرکتانجام تنظیمات اساسنامه به دو زبان گرجی و انگلیسیارائه آدرس دائمی و معتبر برای شرکتاخذ دستگاه آپارات مالیاتیمشاوره و راهنمای تخصصی برای راه اندازی کسب و کارمدت زمان لازم برای انجام کار پکیج سوم ثبت شرکت در گرجستان سه روز کاری است .بالا
 مشخصات ارسال پيغام خصوصي E-mail  
کاربران زیر از شما کاربر محترم laserhousedental به خاطر این پست تشکر کرده اند
aliazizi (چهارشنبه 5 دی 1397, 3:14 pm)
نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  
ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 1 پست ] 


چه کسي حاضر است ؟

كاربران آنلاين: bing [bot]


شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد

جستجو براي:
انتقال به:  
News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list
MilajerdSoftwareGroup Powered by: M.S.G | base on: phpbb 3.0.12 | Persian translator: Maghsad
phpBB SEO