ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 1 پست ] 
نويسنده پيغام
 موضوع پست: قدرت مافوق انسان در این مرد!
پستارسال شده در: پنج شنبه 30 خرداد 1392, 12:29 pm 
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
نماد کاربر
آفلاين
تاريخ عضويت:دوشنبه 7 اسفند 1391, 7:45 am
تشکر کرده اید:
2851 مرتبه

محل تولد: Arak

به دلایل روشن اکثر مردم نمی توانند با ضربه ساق پا چوب بیس بال را بشکنند، اما دکتر مک یوری که مدیون قدرت مافوق انسانی خود است می تواند با ضربات برق آسای خود سه چوب بیس بال را با ضربه ساق پای خود بشکند.

فردی از شهر داخا در بنگلادش به نام مک یوری که کارشناس هنرهای رزمی است و شهرت جهانی دارد، تقریبا تمام عمر خود را صرف آموزش 40 نوع هنر رزمی مختلف نموده است.

او همچنین تجربه بین المللی در مدیتیشین، آموزش ذهن و زبان انگیزشی دارد اما همه او را به عنوان فردی می شناسند که می تواند چوب بیس بال را با استخوان درشت نی خود بشکند.

آقای یوری در شکستن چوب بیس بال با یک ضربه رکورد جهانی دارد و اکنون می تواند سه چوب بیس بال به هم چسبیده را با ضربه پا خورد کند.

افراد زیادی مشتاقند ترفند او را که چیزی فراتر از روش های روانی و فیزیکی است یاد بگیرند.

کارشناسان با بررسی استخوان پاهای او متوجه شدند تراکم استخوان های آقای یوری بالاتر از متوسط تراکم مردم عادی است ولی نباید تمرین ها و تلاش هایی که او در طول زندگی انجام داده است را نادیده گرفت.

قدرت مافوق انسان در این مرد!

بستری ام کن به حرم!!!

دوست دارم که مرخص نشوم تا آخر

بالا
 مشخصات ارسال پيغام خصوصي E-mail  
کاربران زیر از شما کاربر محترم hadi asheri به خاطر این پست تشکر کرده اند
maleki (پنج شنبه 30 خرداد 1392, 2:02 pm), paeez (پنج شنبه 30 خرداد 1392, 2:38 pm), farzam (پنج شنبه 30 خرداد 1392, 4:45 pm), memarmgh (شنبه 1 تیر 1392, 9:32 am), atabaki (شنبه 1 تیر 1392, 11:26 am)
نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  
ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 1 پست ] 

چه کسي حاضر است ؟

كاربران آنلاين: google [bot]

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد

جستجو براي:
انتقال به:  
News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list
MilajerdSoftwareGroup Powered by: M.S.G | base on: phpbb 3.0.12 | Persian translator: Maghsad
phpBB SEO